Hipnozla Telkinle Zayıflama Programı

HİPNOZLA – TELKİNLE ZAYIFLAMA

Uzman Psikolog Ali Rıza Tanaltay, fiziksel görüntülerinden memnuniyetsizlik duyduklarından dolayı, kendilerine güven duygularını kaybeden, toplum içine çıkmaktan rahatsızlık duyan, çevreleriyle iletişimde zorluk çeken kişilerin, merkezimize sık sık başvurmaları üzerine, “Hipnozla- Telkinle Zayıflama Programını” hazırladı. 1997 senesinden beri 2000 den fazla kişi, bu programa katılarak zayıfladı.

NASIL ZAYIFLIYORSUNUZ?

Bilinç altımız bizim davranışlarımızın ana kaynağıdır. Orada geçmişten bugüne tüm kayıtlar saklıdır. Yaşadığı her olay, duyduğu her söz, insanı bir şekilde etkiler. Kişinin çeşitli korkuları, kaygıları, kızgınlıkları, endişeleri yine bilinç altında birer duygu kümesi olarak birikirler.

Hipnoz- Telkin yöntemiyle kişinin meditatif bir duruma gelmesi sağlanarak bilinç altına, onun öz güven eksikliğini giderecek, motivasyonunu sağlayacak, kızgınlıklarını, korkularını, endişelerini giderecek, iradesini güçlendirecek mesajlar verilir. Telkinlerle açılan pencereler sayesinde, kişinin sahip olduğu artı değerler ortaya çıkarılır. Bunları fark eden kişinin bilinç altındaki olumsuz düşüncelerinin yerini huzur ve olumlu düşünceler alır.

Hipnozla-Telkinle zayıflama programında, her şeyin akılda başlayıp gönülde bittiği, bunun insan hayatındaki önemi vurgulanıyor. Yapılan telkinlerle, bilinçaltına verilen mesajlarla, metabolizmaya çalışma emri veriliyor, irade gücü arttırılıyor. Kişi, akıldan gönüle damla damla akıtılan doğru bilgilerle donatılıyor.

• Telkinlerde; doğru yaşama bilgileri, stresten kurtulma yolları, özgüveni geliştirme yöntemleri hakkında bilgiler veriliyor. Böylelikle sizi mutfağa yönlendiren etkenler ortadan kaldırılıyor.

• Telkinin amacı, gönlünüzün de bilgileri kabul etmesini sağlamak. Bilgiler tekrar tekrar verildiğinde, gönlünüz de bilgileri yavaş yavaş benimsiyor ve kabul ediyor.

• Katılımcılara sadece telkin yapılmıyor. Doğru beslenme kuralları, her şeyi korkusuzca yemesi, ‘yasak değil, uzak’ bilgisi, seçme özgürlüğü öğretiliyor.

• Uygulanan psikoterapilerle, günlük yaşantımızdaki içsel sıkıntılara, korkulara, kızgınlıklara, kısaca bizi yemek yemeye yönlendiren ve kimseyle paylaşamadığımız duygulara farklı çözüm yolları önerilerek o hafta yaşanılan problemlerle ilgili destek telkini veriliyor.

Programın en önemli özelliği, kişinin sadece kilo vermesine değil, gelecek günlerde verilen kiloları geri almamasına da yardımcı olmak. Bu yüzden, program diyet programı değil sağlıklı beslenme, sağlıklı yaşam programı; yeni bir hayat felsefesi öğretimidir.

NE KAZANIYORSUNUZ?

• Bu programa katılarak, günlük streslere karşı güç kazanıyor, zihni kavrayışlarınız artıyor, unutkanlık, yorgunluk gibi sizi yaşama sevincinden uzaklaştıran etkenlerden, bedeninize zarar veren gıdalara olan düşkünlüğünüzden kurtuluyorsunuz.

• İçinizdeki yaşama sevinci güçleniyor. Zaman içerisinde aldığınız telkinler ve uygulamaya koyduğunuz bilgilerle de fazla kilolarınızdan ve mutsuzluğunuza sebep olan etkenlerden kurtularak, daha dinamik, daha esnek bedenlere sahip oluyorsunuz,

• Bugüne kadar programımıza katılan 2000 den fazla kişi haftada en az 1-2 kg zayıfladı.

Programımıza katılanlar için yardımcı olacak bir “Zayıflama setimiz” bulunuyor. Bu sette 16 adet telkin CD’si, 1 adet MP3 CD’si ve yardımcı kitapçık bulunmaktadır.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH