Hakkımızda

TANALTAY PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK MERKEZİ,

1988 yılında Uzman Psikolog Ali Rıza Tanaltay tarafından kurulmuştur. Merkezimiz 2019 yılında Uzman Çocuk Psikoloğu Burcu Çapa’nın da katılmasıyla çocuk ve ergen psikolojisi konusunda önde gelen merkezlerden biri haline gelmiştir.

Merkezimizde, konularında uzman Psikolog ve Pedagoglarla birlikte, bireysel görüşmelerle, çift – evlilik, aile – çocuk, okul, yaşam ve iş sorunlarıyla ilgili psikolojik danışmanlık yapılmaktadır. Danışanlarımız, uyguladığımız Hipnoz tekniğiyle ve diğer psikoterapi teknikleri ile korkularından, takıntılarından, içsel sıkıntılarından, ruhsal sorunlarından ve negatif düşüncelerinden özgürleşmektedir.

Uzman Psikolog Ali Rıza Tanaltay’ın hazırlayıp, uyguladığı

“Hipnozla – Telkinle Zayıflama Programı” mıza katılan kilo sorunu olan kişilere,Hipnozla Sigara Bırakma Programıyla da sigarayı bırakmak isteyen ama bir türlü bırakamayan kişilere yardımcı olunmaktadır.

Uzman Psikolog Burcu Çapa’nın hazırlayıp, uyguladığı

Çocuk ve ergenlerle bilişsel-davranışçı terapi ve oyun terapisi uygulamakta ve ebeveyn danışmanlığı yapmaktadır. Merkezimizde bebek, çocuk ve ergenlere gelişim, dikkat ve zeka testleri uygulamaktadır.

''Sınav Kaygısı''

Yaşayan birçok öğrenci hipnoz – telkin yöntemiyle ve psikolojik destek alarak sınavlarda başarılı olmaktadır.

''Çift - Evlilik Danışmanlığı''

Terapilerimizden faydalanan sayısız çift mutlu başlangıçlara adım atmaktadır.

• Danışanlarımızın, yaşam yolunda sırdaşları olarak, sevinçlerini ve hüzünlerini paylaşarak,

• Korkulardan, takıntılardan, ruhsal sıkıntılardan, hiddet ve öfkeden, olumsuz düşüncelerinden arınmalarına yardımcı olarak,

• Sabrı, bağışlamayı, yaşamın anlamını öğrenmelerini, içlerindeki en büyük yaratıcı güç olan sevgiyi geliştirmelerini, ruhsal, bedensel ve zihinsel sağlıklarını dengelemelerini sağlayarak,

RUHSAL GELİŞİMLERİNE KATKIDA BULUNMAKTADIR.

Sevgi...


  • Kendinizi sevin,

  • Sevgiyi kutsal bilin,

  • Ve sevmeyi sevin.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH